O Svidniku

 

„Mistyka Karpackich Miast - Tworzenie Produktu Turystycznego Miast w oparciu o dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe miasta Jarosławia i Svidnika”. Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020"

Projekt realizowany przez: Gminę Miejską Jarosław/Gminę Miejską Jarosław

Partner projektu: Mesto Svidnik/Miasto Svidnik

Projekt pn.: „Mistyka Karpackich Miast - Tworzenie Produktu Turystycznego Karpackich Miast w oparciu o dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe miasta Jarosławia i Svidnika" realizowany będzie wspólnie przez partnerów: Gminę Miejską Jarosław i miasto Svidnik na Słowacji.

Budżet mikroprojektu to: 75 817,20 €, w tym wkład własny Gminy Miejskiej Jarosław w wysokości 11 372,58 €. Łączny budżet projektu wynosi 95 398,80.

Projekt będzie realizowany od kwietnia 2017 do marca 2018.

Celem ogólnym mikroprojektu jest zwiększenie zainteresowania i wiedzy odwiedzających i mieszkańców o dziedzictwie kulturowym Jarosławia i Svidnika, poprzez działania produktowe i promocyjne oraz integracja turystyki transgranicznej. Mikroprojekt przyczyni się do realizacji celu szczegółowego programu, poprzez efekt zwiększenia poziomu wiedzy oraz wykorzystania turystycznego atrakcji dziedzictwa kulturowego Jarosławia i Svidnika.

Projekt zakłada między innymi stworzenie innowatorskich narzędzi produktowo-promocyjnych w trzech wersjach językowych, polskiej, słowackiej, angielskiej (PL/SK/ANG), jakimi będą:

* strony internetowe miast Jarosławia i Svidnika, które będą miały za zadanie prezentację dziedzictwa kulturowego i historycznego miast partnerskich,

* aplikacja mobilna z audioprzoewdnikiem z geolokalizacją i grą miejską.

  

 

Nasza aplikacja

mobilny przewodnik turystyczny po Jarosławiu i Svidniku
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...