Miejsca

Dukla destination

Wodny świat Aquaruthenia

Czas wolny - Dukla destination

Wodny świat Aquaruthenia oferuje najlepsze warunki do odpoczynku, a ponadto relaks i zabawę.
Baseny zewnętrzne są dostępne w sezonie letnim od czerwca do sierpnia. Znajdują się tu:
- basen pływacki
- basen pod zjeżdżalnią dla dzieci
- basen ze sztucznymi falami
- basen dla dzieci z minizjeżdżalnią
- nowy basen wypoczynkowy
- wewnętrzny letni basen kryty z ciepłą wodą i atrakcjami wodnymi.
Wewnętrzne całoroczne baseny są w nowo wybudowanej części obiektu. Znajdują się tu:
- basen relaksacyjny – dysponuje ławką do masażu, łóżkami do masażu, biczami wodnymi oraz sprzętem do masażu na dnie basenu,
- basen z masażem – basen ze słoną wodą, z ławkami do masażu, natryskami i masażem na dnie basenu.

Świat saun
Świat saun jest otwarty przez cały rok. Oferta obejmuje następujące sauny: infrared, fíńska, parowa, ziołowa, a także kadź chłodzącą i przestrzeń wypoczynkową.

Jaskinia solna – oferuje relaks w postaci słonego powietrza, które redukuje objawy alergii. Pobyt jest korzystny dla osób z chronicznym katarem, zapaleniem nosa i gardła lub zapaleniem oskrzeli. Czterdziestopięciominutowy pobyt w jaskini solnej odpowiada trzem dniom nad morzem. Zapobiega chorobom sezonowym, wspierając działanie układu odpornościowego.

Ścieżka wodna Kneippa – znajduje się w obiekcie całorocznym. Jej działanie opiera się na przemiennych zmianach temperatur. Początek drogi znajduje się w gorącej wodzie o temperaturze 40–50°C. W drugiej części woda ma temperaturę 10 – 15 °C. Naprzemienne kąpiele nóg w ciepłej i w zimnej wodzie są elementem hydroterapii Kneippa. Ważny jest aktywny ruch z przestępowaniem nóg w wanienkach napełnionych wodą o kontrastowych temperaturach (40–46°C i 10–16°C), który powtarza się w 6 do 10 cykli.

Kawiarnia
W obiekcie całorocznym znajduje się kawiarnia, umiejscowiona bezpośrednio w przestrzeni basenów. Można tu spokojnie wypić kawę, herbatę lub orzeźwić się innym napojem. W ofercie są również małe przekąski.

 

Nasza aplikacja

mobilny przewodnik turystyczny po Jarosławiu i Svidniku
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...